This website works best with JavaScript enabled

Логотип ЛПУНам, лібералам, треба врахувати всі надбання й прорахунки першого етапу демократичного розвитку країни, послідовно втілюючи нашу ліберальну стратегію для України третього тисячоліття. 

Ліберальна партія України (ЛПУ) заснована на Установчому з’їзді 12 вересня 1991 року. Наша партія - ровесниця української незалежності. Й вона протягом усього цього часу розвивалася та міцніла разом із нашою державою. Роки, що минули, ввібрали в себе складний процес її організаційного та структурного становлення, динамічного нарощування чисельності партійних рядів та їх перевірку в жорсткій виборчій боротьбі, роботу над вивченням та пропагандою в суспільстві ідеї лібералізму.

Історія міжнародних відносин Ліберальної партії України (ЛПУ) починається з перших днів її існування. Адже ЛПУ завжди прагнула встановити зв’язки з Ліберальним Інтернаціоналом та ліберальними партіями світу. 

23 листопада 1997 року в Оксфорді (Великобританія) на 48-у конгресі Ліберального інтернаціоналу Ліберальна партія України офіційно приєдналася до світового об’єднання лібералів. 

Світлини 

Відео 

Корисні посилання 

    

   

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12028 #090714135518